Úřední deska (dokumenty po datu platnosti naleznete v Archivu)

Ze dne Souhrn Zveřejněno do
20.06.2017 Záměr Obce- brigáda na sečení trávy Záměr Obce- brigáda na sečení trávy v období od července do září 2017 05.07.2017
06.06.2017 Obec Sousedovice- veřejná vyhláška, změna č.2 ÚP obce Sousedovice Obec Sousedovice- veřejná vyhláška, změna č.2 ÚP obce Sousedovice 14.07.2017
26.05.2017 MMR ČR- Vyhlášené dotace na zateplení bytových domů MMR ČR- Vyhlášené dotace na zateplení bytových domů 01.12.2017
21.03.2017 SMOOS- Schválený rozpočet na rok 2017 SMOOS- Schválený rozpočet na rok 2017 31.12.2017
01.03.2017 Obec Sousedovice- Rozpočtový výhled 2016-2024 Obec- Rozpočtový výhled 2016-2024 31.12.2017
10.01.2017 SOS- Rozpočtové změny roku 2016 SOS- Rozpočtové změny roku 2016 31.12.2017
10.01.2017 SOS-Rozpočtový výhled na období 2014-2020 SOS-Rozpočtový výhled na období 2014-2020 31.12.2017
10.01.2017 Obec Sousedovice- rozpočtové změny za rok 2016 Obec Sousedovice- rozpočtové změny za rok 2016 31.12.2017
01.01.2017 SOS- Schválený rozpočet na rok 2017 SOS- Schválený rozpočet na rok 2017 31.12.2017

Zastupitelstvo Obce

Verze pro tiskVerze pro tiskVerze PDFVerze PDF

 

Volební období 2014-2018-aktuální složení
Starosta: Pavel Polanka
Místostarosta: Jiří Beneš
Předseda kontrolního výboru: Milan Marek
Předseda finančního výboru: Milan Houdek
Zastupitel: Pavel Hejtmánek
Zastupitel: Vladimír Kotrch
Zastupitel:

Marie Nehézová

 

Volební období 2010-2014-ukončeno

Starosta: Pavel Polanka
Místostarosta: Jiří Beneš
Předseda kontrolního výboru: Milan Marek
Předseda finančního výboru: Robert Ježek
Zastupitel: Milan Houdek
Zastupitel: Vladimír Kotrch
Zastupitel: Marie Nehézová

 

Volební období 2006-2010-ukončeno
Starosta: Jiří Beneš
Místostarosta: Pavel Polanka
Předseda kontrolního výboru: František Milčic
Předseda finančního výboru: Milan Blatský
Zastupitel: Milan Marek
Zastupitel: Vladimír Kotrch
Zastupitel: Marie Nehézová

 

 

Volební období 2002-2006 -ukončeno!
Starosta: Milan Blatský
Místostarosta: Jiří Beneš
Předseda kontrolního výboru: František Milčic
Předseda finančního výboru: Milan Marek
Předseda kulturního výboru: Iveta Mrázová
Zastupitel: Pavel Polanka
Zastupitel: Marie Nehézová
Pan CHALUPA rezignoval na funkci dne 27.5.2004